www.oglosto.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online: | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:2666 | Ogłoszeń:5992

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane

Linki sponsorowane

Promowane

    Ciekawe strony

    Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Przy Zbiorach Szparagow W Anglii Od Zaraz Sezon 2015

    Praca Przy Zbiorach Szparagow W Anglii Od Zaraz Sezon 2015

    praca dla praywatenego planatatora

    Poszukuje pracowników do pracy w Anglii przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie dla par i grup bez doświadczenia przy zbiorach szparagów. Pracodawca wymaga podstawowej znajomości języka angielskiego przynajmniej jednej osoby w grupie.
    Zadania:
    Zadania odbywają się na polu i polegają na zbiorach szparagów. Jest to praca ciężka fizycznie i zależy mi na pracownikach zdrowych, wytrzymałych fizycznie. Wyjazdy/wyloty odbywaja sie z 5 miast : 26/26 kwiecien 2015.
    Miejsce pracy: Northampton NN6 7GY
    Pracodawca: Tesco Distribution
    Osoba reprezentujaca pracodawce: Wojciech A. Polkowski tel.: +34-602-531-336

    Wymagania:
    - bardzo dobra wytrzymałość fizyczna
    - bez przeciwwskazań od lekarza do podjęcia danej pracy
    - gotowość do podjęcia pracy za granica
    - dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne

    Oferujemy:
    - satysfakcjonujące wynagrodzenie od: 6,44 GBP netto za godz.
    - wypłata terminowa co 7 dni
    - przerwy w ciągu dnia dla zregenerowania sił
    - zdobycie nowego doświadczenia
    - mozliwosc wykonywania dodatkowych godzin pracy
    - zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz transport

    Aplikacja:
    W celu aplikacji należy przesłać zgłoszenia na adres mailowy: polkowski@gmx.us a w nastepnej kolejnosci skontaktowac sie telefonicznie z koordynatorem grupy w celu wyboru drogi wyjazdu.

     PDF

    Rodzaj: Oferuję

    Tagi:   Praca Przy Zbiorach Szparagow W Anglii Od Zaraz Sezon 2015

    Miasto/a:
     Powiat bocheński
     Powiat brzozowski
     Powiat międzyrzecki