www.oglosto.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online: | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:2666 | Ogłoszeń:5992

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane

Linki sponsorowane

Promowane

    Ciekawe strony

    Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Legalna Praca Dla Opiekunów Os.starszych-od Zaraz!!!

    Legalna Praca Dla Opiekunów Os.starszych-od Zaraz!!!

    OPIEKUNOWIE OSÓB STARSZYCH - NIEMCY

    Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę dla opiekunów osób starszych w Niemczech. Zaufały nam setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej osoby.
    W obecnej chwili poszukujemy opiekunki/a na okres 2- miesięcy dla 93-letniej podopiecznej z miasta Dinslaken( okolice Düsseldorf) .Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu w bloku. Cierpi na osteoporozę, nadciśnienie tętnicze, stomię. Ma zaburzenia rytmu serca. Jest w dobrym stanie psychicznym. Nie ma problemu z orientacją. Nosi okulary. Potrzebuje pomocy przy chodzeniu. Porusza się za pomocą balkonika. Do dyspozycji jest krzesełko toaletowe i podnośnik do wanny. Przy schodach zainstalowana jest winda. Bardzo rzadko budzi się w nocy.
    Obowiązki:
    -pomoc przy rozbieraniu się i ubieraniu pacjenta
    -codzienna toaleta
    - pomoc przy spożywaniu posiłków ( podawanie leków)
    - czuwanie nad bezpieczeństwem chorego
    - rozmowy, spacery, oglądanie TV.
    - robienie zakupów
    Wymagania:
    -komunikatywna znajomość j. niemieckiego- warunek konieczny
    -dyspozycyjność na okres 2mc
    -doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
    - osoba odpowiedzialna, lubiąca pracę z osobami starszymi.
    Informacje dodatkowe:
    - dla opiekunki /a jest pokój ze standardowym wyposażeniem , możliwość podłączenia internetu.
    - czas wolny do ustalenia z rodziną
    Oferujemy:
    - legalne zatrudnienie
    - opłacone składki i ubezpieczenia społeczne
    - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznej
    - zwrot kosztów podróży
    - stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem po wyjeździe
    Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy
    edyta.petryk@pmh.info.pl
    Tel: 508 624 667

     PDF
    Telefon: 508624667

    Rodzaj: Oferuję

    Tagi:   opieka/Niemcy    Legalna Praca Dla Opiekunów Os.starszych-od Zaraz!!!

     WWW

    Miasto/a:
     Powiat białogardzki
     Powiat choszczeński
     Powiat drawski
     Powiat kołobrzeski
     Powiat stargardzki
     Powiat szczecinecki
     Szczecin
     Świnoujście