www.oglosto.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online: | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:2666 | Ogłoszeń:5992

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane

Linki sponsorowane

Promowane

    Ciekawe strony

    Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Na Magazynie

    Praca Na Magazynie

    Magazynier

    WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. W Polsce WYG działa od 1999 r. i zatrudnia ponad 200 osób. W tym czasie WYG zdobył wiele zaszczytnych tytułów i wyróżnień, jak np.: Tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki 2013, Certyfikat wiarygodności biznesowej D&B Poland, Laureat konkursu Najwyższa Jakość Quality International 2013 czy Laureat XXI edycji Medalu Europejskiego dla Wyrobów i Usług.
    Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Pracownik magazynu
    Miejsce pracy: Gdańsk Kokoszki
    Wymagania:

    - aktualna książeczka sanepidowska - warunek konieczny
    - mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
    - obowiązkowość
    - dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
    - gotowość i chęć do rozpoczęcia pracy
    Obowiązki:
    - prace magazynowe
    - przebudowa działu
    - przyjęcie i wydawanie towarów
    - ewidencjonowanie towarów
    - kompletacja zamówień
    - dyspozycyjność
    Oferujemy:
    - atrakcyjne wynagrodzenie
    - premia za frekwencję w pracy oraz premia akordową
    - pracę zmianową
    - pracę od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin
    Aplikacje prosimy wysyłać na adres gdansk@wyghrconsulting.pl w tytule wpisując numer referencyjny MGT/06/GD. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Z dopiskiem:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

     PDF
    Telefon: 507194723

    Rodzaj: Oferuję

    Tagi:   Praca Na Magazynie

    Miasto/a:
     Gdańsk