www.oglosto.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online: | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:2666 | Ogłoszeń:5992

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane

Linki sponsorowane

Promowane

    Ciekawe strony

    Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca W Biurze Regionalnym Międzynarodowej Korporacji Finansowej

    Praca W Biurze Regionalnym Międzynarodowej Korporacji Finansowej

    Specjalista

    * Przedział wynagrodzenia: 3000,00 zł - 5000,00 zł / Miesięczny (Brutto)
    * Premie, dodatki: Premia,dodatki socjalne
    * Rodzaj pracy: Pełny etat
    * Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony
    * Czas trwania umowy: Nieokreślony
    * Minimalne doświadczenie: 1 rok
    * Wykształcenie: Wyższe licencjackie

    Wymagania:

    •rozwinięte umiejętności interpersonalne,
    •preferowane wyższe wykształcenie,
    •min.rok doświadczenia w obsłudze klientów lub telemarketingu.

    Obowiązki:

    •pozyskiwanie oraz kompleksowa obsługa klientów indywidualnych
    i biznesowych,
    •sprzedaż produktów finansowych,
    •realizacja indywidualnych planów sprzedażowych,
    •kształtowanie długofalowych relacji z klientami.

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r. (Dz. U nr 133, poz. 883)”

     PDF

    Rodzaj: Oferuję

    Tagi:   Praca W Biurze Regionalnym Międzynarodowej Korporacji Finansowej

    Miasto/a:
     Powiat wrocławski
     Wrocław