www.oglosto.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online: | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:2666 | Ogłoszeń:5992

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane

Linki sponsorowane

Promowane

    Ciekawe strony

    Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Specjalista Ds. Sprzedaży Telefonicznej – Praca W Domu

    Specjalista Ds. Sprzedaży Telefonicznej – Praca W Domu

    Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej – Praca w domu
    Jeśli nie lubisz rozmawiać, sprzedaż telefoniczna jest Ci obca, masz wadę wymowy, ograniczone słownictwo nie wysyłaj Nam swojego CV.
    Musisz sam/sama wiedzieć czy znasz się na tej pracy. Nasze szkolenie ogranicza się do minimum i jest przeprowadzane telefonicznie. Tłumaczymy tylko co będziesz sprzedawać. Nie przeprowadzamy szkoleń z technik sprzedaży.
    Opis stanowiska:
    - Praca w domu – sprzedaż tanich stron internetowych – „dla każdego”
    - Aktywne pozyskiwanie klientów poprzez prowadzenie rozmów telefonicznych.
    - Brak celów sprzedażowych – rozliczanie prowizyjne. Na pracę możesz poświęcać 5, lub 250 godzin w miesiącu. Wszystko zależy od wolnego czasu i kwoty jaką chcesz zarobić.
    Wymagania:
    - Wysokich umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
    - Dobrej dykcji, pewności siebie, oraz swobody wypowiedzi
    - Dobra obsługa komputera, oraz znajomość Internetu
    Oferujemy:
    - Zatrudnienie na umowę zlecenie. Dla najlepszych sprzedawców możliwa umowa o pracę.
    - Brak minimalnego wynagrodzenia – 75 zł ( na rękę ) od sprzedanej strony internetowej ( wartość strony 300 zł ) – Wynagrodzenie dla sprzedawcy to 25% wartości strony.
    - Możliwość budowania własnych grup sprzedawców – tylko dla najlepszych.

    Jeśli jesteś samodzielny, a organizacja pracy przychodzi Ci z łatwością - Nasza oferta pracy będzie dla Ciebie idealna.

     PDF

    Rodzaj: Oferuję

    Tagi:   Specjalista Ds. Sprzedaży Telefonicznej – Praca W Domu

     WWW

    Miasto/a:
     Gdańsk
     Gdynia
     Powiat kartuski
     Powiat kościerski
     Powiat malborski