www.oglosto.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online: | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:2666 | Ogłoszeń:5992

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane

Linki sponsorowane

Promowane

    Ciekawe strony

    Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Holandia- Sortowanie Warzyw I Owoców Praca Bez Doświadczenia

    Holandia- Sortowanie Warzyw I Owoców Praca Bez Doświadczenia

    Sortowanie warzyw i owoców praca w Holandii

    Agencja Zatrudnienia i Pracy Tymczasowej KLAVER Sp. z o.o z certyfikatem o numerze 13570 poszukuje dla jednego ze swoich klientów zagranicznych pracowników produkcyjnych do sortowania i pakowania warzyw i owoców.

    Zatrudnimy osoby dyspozycyjne do podjecia pracy na okres minimum 3 miesiecy, badz na stały kontrakt. Mile widziane kobiety, pary i mężczyźni.

    Oferujemy:
    - atrakcyjne zarobki,
    - zakwaterowanie,
    - ubezpieczenie,
    - praca na dłuższy czas.

    Wymagania:
    - gotowość do podjęcia pracy od zaraz,
    - motywacja do pracy
    - odpowiedzialność
    - umiejętność pracy pod presja czasu
    - dobra organizacja stanowiska pracy

    Zakres obowiązków:
    - prace produkcyjne
    - sortowanie warzyw i owoców
    - prace na magazynie
    - prace na hali

    Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem proszone są o wysyłanie CV na adres mailowy podany w ogłoszeniu, bądź o kontakt telefoniczny. Zapraszamy także na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie państwo więcej ofert pracy.

    Rejestracja osobiście:
    KLAVER sp.z o.o.,
    ul.Gajcego 2, Częstochowa
    +48 570901913

     PDF
    Telefon: 731901913

    Rodzaj: Oferuję

    Tagi:   pracownik produkcji    praca w Holandii    praca tymczasowa    sortowanie    pakowanie    Klaver    Holandia- Sortowanie Warzyw I Owoców Praca Bez Doświadczenia

    Miasto/a:
     Blachownia
     Bytom
     Katowice
     Piekary Śląskie
     Poczesna
     Powiat głogowski
     Powiat oleśnicki
     Powiat wrocławski